Válaszra vár

Gyalogátkelő hiánya

Anonim Járókelő

A III.kerület Bojtár utca és Kisbojtár utca kereszteződésében nincs kijelölt gyalogos-átkelőhely. A forgalom évről évre növekszik, a Bojtár utcában kamionok, teherautók, autók ezrei haladnak, az átjutás csúcsidőben hosszadalmas, valamint rendkívül balesetveszélyes. A buszmegálló és a lakótelep között nagy a gyalogos forgalom, a Gyógyszergyár utcai lakótelep végén található iskolába sok gyerek jár gyalogosan, így fokozottan balesetveszélyes, hogy nincs kijelölt átkelési lehetőség.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Kisbojtár u. 6

Hozzászólások

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére