Megoldott

Defektes MOL Bubi

A Kacsóh Pongrác úti aluljáró A kijáratánál egy defektes MOL Bubi áll.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Kacsóh Pongrác út

Hozzászólások

  • Ügykezelő Járókelő megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Elhagyott jármű"-ról "Kerékpárút"-ra.

  • Garami Mária lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0029593-001/2022/0038
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00104617

    Tisztelt Ügyfelünk!

    A BKK Zrt. szakterülete köszöni megkeresését. Illetékes munkatársaik elszállították az elhagyo...
  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Szentgyörgyi Dániel bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére