Megoldásra vár

Ferde táblák

Ferde táblák

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Csurgói út 9

Hozzászólások

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    A közúti jelzőtáblák oszlopának helyreállításra a szükséges intézkedést megtettük, a megvalósulásig szíves türelmét kérjük.
    Tájékoztatjuk, hogy az utc
    ...
  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Sleepy Claus bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére