Válaszra vár

Sín melletti ajtók állandóan nyitva

A Kővirág sor és Pécsi utca melletti ajtók állandóan nyitva vannak. A Pécsi utcai ajtó mellett ráadásul egy bálványfa fejlődött ki. Kérem, tegyék zárhatóvá az ajtókat és gondoskodjanak az invazív növények távoltartásáról. Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Kővirág sor 65

Hozzászólások

  • MÁV Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Címzett: Járókelő

    Tisztelt Járókelő!

    Hivatkozással a 104608 sz. átiratukra, tájékoztatjuk Önöket, hogy a felmerült kifogást a vasúti infrastruktúrát kezelő MÁV Zrt. illetékes szervezeti egysége rész
    ...
  • Sleepy Claus hozzászólt a bejelentéshez.

    Mert akkor az ajtó is felesleges rá.
  • Otocolobus Manul hozzászólt a bejelentéshez.

    Miért gondolod, hogy bezárva szabályos? Az állatok spec nem tudják, hogy működik a kilincs. (Kivéve a velociraptor.)
  • Sleepy Claus hozzászólt a bejelentéshez.

    Hiányzik a kilincsük is. Nem kértem, hogy zárják is, de nem gondolom, hogy ez így szabályos.
  • Otocolobus Manul hozzászólt a bejelentéshez.

    A Pesti úton - Jászberényi úton is így van.
  • Otocolobus Manul hozzászólt a bejelentéshez.

    Öhm. Ez mér baj? Szerintem okkal vannak nyitva. Ha valaki mégis arra téved, akkor kijusson. Legyen az ember vagy állat.
  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: MÁV Zrt.

  • Sleepy Claus bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Régi tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: MÁV Zrt.
    Budaörsi repülőtér (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Romos drótkerítés maradvány

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: MÁV Zrt.
    Vaspálya utca (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére