Válaszra vár

Invazív növény táblát takar ki

Invazív növény táblát takar ki, a vízelvezetőt is tönkre teszi és az elektromos felsővezeték is a lombok közé vezetnek. Kérem, vágják ki és az invazív növényzet sarjait pusztítsák el. Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XXII. kerület, Budafok-Tétény, Kővirág sor 9

Hozzászólások

  • B-F. Tamara elküldte az ügyet az illetékesnek: XXII. kerület Budafok Önkormányzata

  • B-F. Tamara megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapesti Közművek FŐKERT"-ról "XXII. kerület Budafok Önkormányzata"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett terület nem tartozik Társaságunk kezelésébe, ezért a probléma megoldásában nem vagyunk illetékesek. Javasoljuk, forduljon...
  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FŐKERT

  • Sleepy Claus bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Megbokrosodott lépcső

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXII. kerület Budafok Önkormányzata
    Tóth József utca (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Megrongált ivókút

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Fabri Peter
    Illetékes: XXII. kerület Budafok Önkormányzata
    Anna utca (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Úttestet elfoglaló növény

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXII. kerület Budafok Önkormányzata
    Szentháromság utca (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  Vissza az oldal tetejére