Válaszra vár

Nem látható közlekedési lámpa

A fa takarja a közlekedési táblát.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Spanyolréti út 1

Hozzászólások

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére