Válaszra vár

Billeg

Billeg a BKV feliratú fedlap, ha rálépnek az emberek.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Örs vezér tere M+H

Hozzászólások

  • DIGI válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Kedves Ügyfelünk!

    Köszönjük, hogy az DIGI Kft. ügyfélszolgálatához fordult. "Új bejelentés - JAROKELO-BUDAPEST-00104600" tárgyú elektronikus levele megérkezett hozzánk, melyet [4120595] azonosítószám...
  • Hegymegi-Barakonyi Bálint elküldte az ügyet az illetékesnek: DIGI

  • Hegymegi-Barakonyi Bálint megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BKK Budapesti Közlekedési Központ"-ról "DIGI"-ra.

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0029599-001/2022
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00104600

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését. Tájékoztatjuk, hogy a közműtérkép a DIGI Kft.-t jelöli a sérült fedlaphoz.
    ...
  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0029599/2022

    Járókelő.hu

    budapest@jarokelo.hu

    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST- 00104600

    Tisztelt Cím!

    Köszönjük megkeresését! Tájékoztatjuk, hogy a bejelentéssel kapcsolatos...
  • Ügykezelő Járókelő elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Otocolobus Manul bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Összefirkálták :)

    Beküldés ideje:
    Beküldte: JKV Zrt.
    Illetékes: DIGI
    Béke tér (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Közműakna-fedél sérült

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: DIGI
    Baross utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Széttört beton

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: DIGI
    Cirmos sétány (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére