Megoldásra vár

Beszakadt útpálya

Beszakadt az út a Rottenbiller Dob utca sarkán a Damjanics utca felé menő oldalon. A lyuk elég nagy, hogy kerékpárral vagy rollerrel már elessen az ember és az aszfalt alatt már látszik egy nagyobb gödör

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Rottenbiller u. 52

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Üdvözlettel:

    [Leírás: Budapest közút]
    Útfenntartási Főosztály
  • Jakab Imola elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Sebők Máté bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szintkülönbség

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Ötvenhatosok tere (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    “Víznyelő”

    Beküldés ideje:
    Illetékes: Budapest Közút
    Bethlen Gábor tér (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Úthiba

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sleepy Claus
    Illetékes: Budapest Közút
    Anna utca (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  Vissza az oldal tetejére