Megoldott

Megrongált lámpa

Anonim Járókelő

Soroksári-Koppány kereszteződésben megrongálódott lámpa.

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Koppány u. 2

Hozzászólások

  • Járókelő Zsófi lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Az Illetékes válasza alapján. Köszönjük!
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a IX. Soroksári út - Koppány utca csomópontban észlelt, rongált jelzőlámpával kapcsolatos bejelentését.
    A hibát a jelzőlámpa szerviz elhárította.

    Tisztelettel,

    BUDAPES...
  • Szalai Krisztina elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére