Megoldásra vár

Pusztakúti út útfelületének javítása és sebességcsökkentés

Pusztakúti út Határ út és Forest Hill lakópark közötti részének útfelülete nagyon rossz állapotban van, az utóbbi időben nagyon megnőtt a forgalom, rengeteg teherautó is jár rajta.
Mivel 50 km/h a megengedett sebesség, ezért nagyon zajos az út menti lakóházakban élők számára, ezért javasolnám, hogy helyezzenek ki sebesség- és súlykorlátozó táblákat, valamint javítsák meg az útfelületet.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Pusztakúti út 44

Hozzászólások

  • T Julcsi megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelt Cím!

    Mellékletben megküldjük a tárgyban szereplő bejelentésre írt tájékoztatásunkat melyet elektronikus aláírással láttunk el.

    Üdvözlettel:

    Budapest Közút Zrt.
    Útfenntartási Főosztály
    e-...
  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Volter György bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Megborult a tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Bálint György utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Megdőlt jelzőtáblaoszlop

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Rózsa Géza
    Illetékes: Budapest Közút
    Reményi Ede utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    tükör tropa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Haránt köz (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére