Megoldásra vár

Megoldatlan

Anonim Járókelő

Tisztelt BKK!
Hónapok óta így néz ki! A jelzett problémáról már régóta tudnak, de nem csinálnak semmit.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Kelemen László utca

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0029199-001/2022/0038
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00104557

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Nagyon köszönjük megkeresését. A BKV Zrt. hivatalos állásfoglalásában arról tájékoztatja, hogy
    ...
  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "BKK Budapesti Közlekedési Központ"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Megrongált utasváró

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Budapest, Akadémia (II. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Graffitis megálló

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Szász László
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Nagyhíd (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére