Válaszra vár

Törött fedlap

VII kerület Damjanich utca és Bethlen Gábor utca sarkán egy fedlap törött.
Kérnék cseréjét.

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Damjanich u. 20

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Ezúton értesítjük, hogy a info@aram.eon.hu címre küldött elektronikus levele sikeresen megérkezett.
    Tájékoztatjuk, hogy az írásbeli megkeresések feldolgozása folyamatos. Mindent m...
  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: E.ON

  • VII Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére