Válaszra vár

Sérült reklámhordozó

Tisztelt BKK!
Legyenek szívesek cserélni vagy eltávolítani a fotón szereplő plakáttartót a 4-6-os villamos Újbuda irányú peronján.
Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Blaha Lujza tér M

Hozzászólások

  • Hegymegi-Barakonyi Bálint elküldte az ügyet az illetékesnek: ESMA Reklám Zrt.

  • Hegymegi-Barakonyi Bálint megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BKK Budapesti Közlekedési Központ"-ról "ESMA Reklám Zrt."-ra.

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0029227-001/2022
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00104549

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Nagyon köszönjük megkeresését. A BKV Zrt. hivatalos állásfoglalásában arról tájékoztatja, hogy tár
    ...
  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0029227/2022

    Járókelő.hu

    budapest@jarokelo.hu

    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST- 00104549

    Tisztelt Cím!

    Köszönjük megkeresését! Tájékoztatjuk, hogy a bejelentéssel kapcsolatos...
  • Otocolobus Manul hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedden még nagyjából tartotta magát.
  • Járókelő Herta elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Lukács Máté bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Kidöntött tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VIII. kerület Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt.
    Golgota út (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Elhullott madár

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VIII. kerület Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt.
    Vajda Péter utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Betört hirdető kirakat

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Ádám Kiss
    Illetékes: Budapest Közút
    Blaha Lujza tér (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére