Megoldott

Leszakadt szemetes

Anonim Járókelő

Kérem, szíveskedjenek Zuhatag sor villamosmegállóban a szemetest és a táblát helyreigazítani.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Zuhatag sor 8b

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Társaságunk a Közszolgáltatási Szerződése alapján, az abban meghatározott gyakoriság szerint gondoskodik többek között a hulladékgyűjtő edények ürítéséről.
    ...
  • Járókelő Herta elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Gazos, szemetes közterület

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Bem rakpart (II. kerület)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Már régóta szemetes és megoldatlan

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Hűvösvölgyi út (II. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Illegális hulladék

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Hűvösvölgyi út (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére