Megoldott

kerékpárral is tilos?

Szándékosan tiltják ki a kerékpárosokat a Tünde u. - Régivám u. útvonalról?
(Szeretném hinni, hogy nem, de új a tábla, korábban nem ez volt kint...)

Probléma helyszíne
Budapest XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pestszentimre, Tünde u. 41

Hozzászólások

  • Juhász Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia, köszi, jó lenne, ha igazad lenne, sok út "felszabadulna", de továbbra is azt gondolom, hogy a jogszabályokat szó szerint kell értelmezni (kivéve, ha maga a jogszabály ad lehetőséget a tágabb ért...
  • Csanádi György hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem tilos - lásd 30-31. oldal: https://kerekparosklub.hu/kisokos
  • Juhász Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Klára és kedves Közutas Illetékes, köszönöm a gyors választ, de...
    ismerem a szabályt, ki is szoktam használni, de nem az áll benne, hogy általánosságban egyéb jármű, hanem, - ahogy írják is a...
  • M. V. Klára lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Illetékes válasza:. „Mindkét irányból behajtani tilos” táblán van kiegészítő tábla, ami egyes járműveknek megengedi a behajtást, akkor oda kerékpárral is be lehet hajtani.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A XVIII. kerületi Tünde utcával kapcsolatos bejelentésére az alábbi tájékoztatást adjuk.

    Tájékoztatjuk, hogy a kérdéses útszakaszra jelenleg is be lehet hajtani kerékpárral ugyan
    ...
  • Járókelő Herta elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Juhász Tamás bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére