Megoldott

Hiányzó tükör

Tisztelt Illetékes!

A Reitter Ferenc utca - Keszkenő utca kereszteződés közepén lévő járdaszigetről eltűnt a tükör. Kérem pótolják. Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Reitter Ferenc u. 129

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    A KRESZ tükör helyreállítása elkészült, köszönjük a türelmüket!

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Forgalomtechnikai Igazgatóság
    [Leírás: cid:image003
    ...
  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Élhetőbb Városért bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére