Megoldásra vár

Hiányzó utcatábla

Tisztelt Illetékes!

A Rokolya utca - Béke utca sarokról hiányzik az utcatábla. Kérem pótolják. Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Rokolya u. 1-13

Hozzászólások

  • T Julcsi megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XIII. kerület Közterület-felügyelet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A Közszolgáltató Zrt. ellenőrizte a helyszínt. Az utcatábla a helyén van, csak eltakarja a belső udvarból kilógó fa. A Közterület-felügyelet felszólította a közös képviseletet a f
    ...
  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerületi Polgármesteri Hivatal

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XIII. kerületi Polgármesteri Hivatal"-ra.

  • Élhetőbb Városért bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Madártetem

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerületi Polgármesteri Hivatal
    Népfürdő utca (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó utcatábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerületi Polgármesteri Hivatal
    Országbíró utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére