Megoldatlan

Rendszeres járdán parkolás

Tisztelt XIII. kerületi Önkormányzat!

A Reitter Ferenc utca 147. számnál hiányoznak a járdáról a behajtásgátló oszlopok, ezért mindennapos látvány, hogy a teljes járdát és buszmegállót autók foglalják el.

Kérem, hogy telepítsenek behajtásgátló oszlopokat a járda mentén, így megvédve a járdákat a szabálytalan autósoktól.

Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Reitter Ferenc u. 147

Hozzászólások

  • Jakab Imola lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

    Illetékes válasza: "A KRESZ bármilyen további jelzés elhelyezése nélkül, jelenleg sem engedi meg a buszmegálló járdáján történő megállást. A szabálytalanul várakozó járművek ellen a területileg illeté...
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A KRESZ bármilyen további jelzés elhelyezése nélkül, jelenleg sem engedi meg a buszmegálló járdáján történő megállást. A szabálytalanul várakozó járművek ellen a területileg illet
    ...
  • Csanádi György megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Járda"-ról "Forgalomtechnika"-ra.

  • Élhetőbb Városért hozzászólt a bejelentéshez.

    Csak hogy látszódjon, hogy rendszeres: tegnap is hasonló jelenet. Kérlek csatoljátok be a bejelentés képei közé, mert a Közút úgyis azt fogja válaszolni, hogy nem az ő dolga, hanem a kerületé.

    Köszönöm!
  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Élhetőbb Városért bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére