Megoldott

Illegális hulladéklerakás

Tisztelt Illetékes!

A Szegedi út 51/b előtt illegális hulladéklerakás történt. Kérem szállítsák el. Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Szegedi út 51b

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Karácsonyi Magdolna visszajelzést küldött.

    Tisztelt Bejelentő!

    A Közszolgáltató Zrt. gondoskodott az illegálisan lerakott hulladék elszállíttatásáról.

    Köszönöm, hogy segíti munkánkat.

    Karácsonyi Magdolna
    aljegyző
    POLGÁRMESTERI HIVATAL
    Sz
    ...
  • Pál András megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megerősítésre vár"-ra.

  • XIII. kerület Közterület-felügyelet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Kérem pontosítsa a helyszínt. A Közterület-felügyelet az Ön által megadott helyszínen nem talált illegálisan elhelyezett hulladékot.

    tisztelettel
    Karácsonyi Magdolna
    aljegyző
    ...
  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerületi Polgármesteri Hivatal

  • Élhetőbb Városért bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Tüzér utca sarok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Mágnás Miska
    Illetékes: XIII. kerületi Polgármesteri Hivatal
    Dózsa György út 55. (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Zöldhulladék

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerületi Polgármesteri Hivatal
    Visegrádi utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére