Válaszra vár

Építkezés

A VI. kerület Dessewffy utca 7. alatti telken építkezés folyik. A mellékelt képen látható, hogy az építkezés nagyon közel történik a szűk utca forgalmához. Kérdésem, hogy nem kellene lezárni ezt az útszakaszt a forgalom elől az építkezés idejére? Különösen most, a Jókai utcai tragédia után aggasztónak tűnik, hogy nem zuhanhat-e le valami az utcára.

Probléma helyszíne
Budapest VI. kerület, Terézváros, Dessewffy u. 7

Hozzászólások

  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: VI. kerület Terézváros Önkormányzata

  • Varga Tamás bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Lezuhant homlokzati elem törmelék

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BFKH Budapest Főváros Kormányhivatala
    0610-Andrássy út - Káldy Gyula utca (VI. kerület, Terézváros)
  • Kiegészítésre vár
    1
    Kiegészítésre vár
    1

    Zsókavár 45. Mellett gyülekező emberek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XV. kerület Újpalota Önkormányzata
    Zsókavár utca (XV. kerület)
  Vissza az oldal tetejére