Megoldott

Kidobott ágykeret

Tisztelt Illetékes!

A Keszkenő - Jéggyár sarkon illegális hulladéklerakás történt. Kérem szállítsák el a kidobott hulladékot. Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Keszkenő u. 8

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Tisztelt Bejelentő!

    A Közszolgáltató Zrt. gondoskodott az illegálisan lerakott hulladék elszállíttatásáról.

    Köszönöm, hogy segíti munkánkat.

    Karácsonyi Magdolna
    aljegyző
    POLGÁRMESTERI HIVATAL
    Sz
    ...
  • Pál András megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XIII. kerület Közterület-felügyelet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A XIII. Kerületi Közszolgáltató Zrt. rövid időn belül gondoskodik az illegálisan elhelyezett hulladék elszállításáról.

    Köszönöm, hogy segíti munkánkat.

    tisztelettel

    Karácsonyi
    ...
  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerületi Polgármesteri Hivatal

  • Élhetőbb Városért bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Tüzér utca sarok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Mágnás Miska
    Illetékes: XIII. kerületi Polgármesteri Hivatal
    Dózsa György út 55. (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Zöldhulladék

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerületi Polgármesteri Hivatal
    Visegrádi utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére