Megoldásra vár

hiányzó fák

A Noszlopy utca ezen szakaszán számos a közelmúltban telepített kisfa hiányzik, az okát nem tudom. Nagyon örülnénk, ha ősszel újra ültetnék. Azt tudom, hogy szokták locsolni a Kőkert alkalmazottai, tehát talán nem a kiszáradás volt a probléma. A csatolt tavalyi képen még megvannak. Köszönjük!

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Noszlopy u. 25

Hozzászólások

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Bejelentésükre tájékoztatjuk Önöket, hogy a Bp. X. Noszlopy utca - Petrőczy utca találkozásánál lévő fiatal fák közül néhány sajnos a gondozás ellenére kiszáradt.
    Ezek garanciális...
  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: X. kerület Kőbánya Önkormányzata

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "X. kerület Kőbánya Önkormányzata"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Beton tömb padmaradvány

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Maglódi út (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Betontömbök ès pad betonmaradványok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Maglódi út (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Földön heverő pad maradvány

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Maglódi út (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére