Válaszra vár

rossz àllapotban lévö fàk

FRISSÍTÉS: 2022.07.01
FŐKERT válasza:
"Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett terület nem tartozik Társaságunk kezelésébe, ezért a probléma megoldásában nem vagyunk illetékesek. Javasoljuk, forduljon a kerületi önkormányzathoz."
--------------------------
rossz àllapotban lévö fàk

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Dunavirág u. 2

Hozzászólások

  • Fónai Kende hozzászólt a bejelentéshez.

    Én is be akartam jelenteni, köszi, hogy megtetted! Tippre az irodaházhoz tartoznak.
  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerületi Polgármesteri Hivatal

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés leírását "rossz àllapotban lévö fàk"-ról "FRISSÍTÉS: 2022.07.01 FŐKERT válasza: "Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett terület nem tartozik Társaságunk kezelésébe, ezért a probléma megoldásában nem vagyunk illetékesek. Javasoljuk, forduljon a kerületi önkormányzathoz." -------------------------- rossz àllapotban lévö fàk"-ra.

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapesti Közművek FŐKERT"-ról "XIII. kerületi Polgármesteri Hivatal"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett terület nem tartozik Társaságunk kezelésébe, ezért a probléma megoldásában nem vagyunk illetékesek. Javasoljuk, forduljon...
  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FŐKERT

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XIII. kerületi Polgármesteri Hivatal"-ról "Budapesti Közművek FŐKERT"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szobor?

    Beküldés ideje:
    Beküldte: O. Ida
    Illetékes: XIII. kerületi Polgármesteri Hivatal
    Hollán Ernő utca (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Gaz - Cserhalom és Mura utca sarka

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerületi Polgármesteri Hivatal
    Meder utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére