Megoldott

Elhullott galamb

Elhullott galamb tetem van a búszváró mögött. Kérem segítsenek a az eltávolításában. Köszönöm Ambrus Ferencné

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Juhász Gyula u. 10

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Tisztelt Bejelentő!

    Az Önkormányzat szerződött partnere, a Segítő Angyalok Állatmentés Kft. visszajelzése szerint a tetem már nem volt fellelhető a helyszínen.

    Tisztelettel,
    Illés Katalin
    ügyfélkapc
    ...
  • Ügykezelő Járókelő megváltoztatta a bejelentés helyét "Budapest, 1039 Hatvani Lajos-Juhász Gyula u. búszmegálló (47.49791200, 19.04023500, 16)"-ról "Budapest, Juhász Gyula u. 10, 1039 Magyarország (47.59699449, 19.06240191, 16)"-ra.

  • H B L megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Megkeresését továbbítottuk az Önkormányzat szerződött partnere felé, aki hamarosan megteszi a szükséges lépéseket az ügyben.

    Intézkedésig türelmét kérjük!

    Tisztelettel:
    Illés Ka
    ...
  • M. V. Klára elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata

  • M. V. Klára megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata"-ra.

  • Ambrus Ferencné bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    3
    Megoldásra vár
    3

    megtévesztő utcanévtábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Remetehegyi út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    4
    Válaszra vár
    4

    Szabó Tímea plakátjai

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Záhony utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Régi utcanévtábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Boglár utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére