Megoldott

Lassan kifakult tábla Gergely utca 118 kijáratánál

Anonim Járókelő

A Gergely utca 118 nál kijáratánál a 30 as övezet táblája lassan kifakul.

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Gergely u. 118

Hozzászólások

  • Jakab Imola lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A Gergely utca 118 kijáratánál a közúti tábla cseréje megtörtént Megoldva
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A Gergely utca 118 kijáratánál a közúti 30 as övezet tábla csere még nincs folyamatban, nincs változás
  • Jakab Imola megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    A közúti jelzőtábla cseréjére a szükséges intézkedést megtettük, a megvalósulásig szíves türelmét kérjük.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Forgalomt
    ...
  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Továbbra sem jól raktam fel a fotót közben majdnem pixeles lett, még egyszer csatolom újra a fotót, hogy tudja látni a Budapest közút zrt, hogy ne legyen félreértés, ami lehet látni hogy lassan kifaku...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Elnézésüket kérem sajnos nem volt jó a fotó, csatolom a másik fotót ami lehet látni hogy lassan kifakul a 30 as övezet tábla a Gergely utca 118 as parkoló kijáratánál
  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére