Megoldásra vár

Magyar Telekom elosztó távközlőszekrény

Anonim Járókelő

A Gőzmozdony utca 10 nél ház mögött közvetlenül a Magyar Telekomnak az elosztó távközlőszekrény doboz alatt beton nak a födém beton darabjai kilátszik helyéről, illetve lassan egyre jobban leomlik a helyéről ami életveszélyessé válhat. Kérem javítását

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Gőzmozdony u. 10

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Nagyon szépen köszönöm a visszajelzést
  • Jakab Imola megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Magyar Telekomverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Bejelentését köszönjük! Nincs balesetveszély és fennakadást jelentő probléma, a jelzést figyelembe vesszük a következő időszak fenntartási feladatainak tervezésénél.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Kedves Bejelentő!
    Sajnáljuk, hogy problémát tapasztaltál szolgáltatásainkban, elnézésedet kérjük. Tájékoztatunk, hogy az általad tett bejelentésre vonatkozó információkat hibakezelő rends
    ...
  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Egyéb"-ról "Közművek"-ra.

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés nevét "Magyar Telekom elosztó távközlőszekrény beton közvetlenül Gőzmozdony utca 10 nél"-ról "Magyar Telekom elosztó távközlőszekrény"-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Van még egy amit csatolom a fotót ami lehet látni hogy évek óta a Matávnak helyén a Magyar Telekomnak a fedlapja végig meg van repedve
  • M. V. Klára elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • M. V. Klára megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Magyar Telekom"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére