Válaszra vár

Gazos útpadka

FRISSÍTÉS 2022. 07. 25.

BUDAPEST KÖZÚT Zrt. válasza:

A VII. ker. Bethlen Gábor u. kerületi tulajdonú, de közösségi közlekedést ellátó útvonal. Ennek megfelelően Társaságunk az útpályát üzemelteti a szegélyek között. A járdaszint kezelője alapvetően a kerületi Önkormányzat, ill. a rendben tartása a 48/1994 (VIII.1) Főv. Kgy. rendelet 3. §-a értelmében az épület tulajdonosának (kezelőjének) a kötelessége, mely szerint: „Az ingatlan tulajdonosa (kezelője, használója) köteles gondoskodni: a) az ingatlan - beleértve az ingatlan nyilvántartásban közterületként nyilvántartott belterületi földrészletet is.
Kérjük e szerinti intézkedésüket!

----------------------

FRISSÍTÉS 2022. 07. 14.

VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzat válasza:

Tisztelt Közútkezelő!
Kérjük szíves intézkedésük megtételét – a bejelentő Járókelő tájékoztatása mellett – az alábbi bejelentés alapján.

----------------------

FRISSÍTÉS 2022. 07. 06.

BUDAPEST KÖZÚT Zrt. válasza:

A kifogásolt felület gyommentesítését beütemezzük.

----------------------

VII kerület Bethlen Gábor utca teljes hosszán gazos az útpadka.
Kérnék a terület rendbe tételét. 2 éve is volt ilyen probléma, akkor a Budapest Közút tette rendbe.

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Bethlen Gábor u. 41

Hozzászólások

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés leírását "VII kerület Bethlen Gábor utca teljes hosszán gazos az útpadka. Kérnék a terület rendbe tételét. 2 éve is volt ilyen probléma, akkor a Budapest Közút tette rendbe."-ról "FRISSÍTÉS 2022. 07. 25. BUDAPEST KÖZÚT Zrt. válasza: A VII. ker. Bethlen Gábor u. kerületi tulajdonú, de közösségi közlekedést ellátó útvonal....

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Üdvözlettel:

    [Leírás: Budapest közút]
    Útfenntartási Főosztály
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Közútkezelő!

    Kérjük szíves intézkedésük megtételét – a bejelentő Járókelő tájékoztatása mellett – az alábbi bejelentés alapján.

    üdvözlettel,
    Greifenstein János
    közútkezelői referens

    From:
    ...
  • Ügykezelő Áron elküldte az ügyet az illetékesnek: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata

  • Ügykezelő Áron megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata"-ra.

  • VII Gábor hozzászólt a bejelentéshez.

    A parkolóban lévő gazt a közút rendbe tette, de az útpadkát már nem, gyanítom azért, mert az már a társasházak feladata.

    Tavaly az Önkori így oldotta meg:

    Hivatkozással JAROKELO-BUDAPEST- 00085878 a...
  • M. V. Klára megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Üdvözlettel:

    [Leírás: Budapest közút]
    Útfenntartási Főosztály
  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • VII Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Gazos járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: VII Gábor
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
    Városligeti Fasor (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányos macskakő

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
    Holló utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  Vissza az oldal tetejére