Válaszra vár

Zebra felfestés hiánya

Anonim Járókelő

Tisztelt jarokelo.hu Csapata!
A Budapest IX.kerületi Napfény utcai Lidl / Spar előtt a két zebra felfestése nem látszik.
A figyelmetlen, a 30-as korlátozást be nem tartó autósok napi szinten okozhatnak balesetet.
A környéken két iskola is van.
Kérem, ha módjuk van rá, segítsenek a probléma megoldásában!
Köszönettel:
Buzgó Zsuzsanna

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Napfény utca 10.

Hozzászólások

  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó poller

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: Budapest Közút
    Mester utca (IX. kerület, Ferencváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Elfordult tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Rózsa Ábel
    Illetékes: Budapest Közút
    Lónyay utca (IX. kerület, Ferencváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Gyalogos átkelő jelző gomb törött

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Üllői út (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére