Válaszra vár

Szentendrei út mellett a járdán beszakadt aknafedél

Budapest, BMW Budapest Motors, Szentendrei út 63, 1033 a BMW szalon előtt a járdán egy valószínűleg távközlési akna betonozott teteje beszakadt. Sokan közlekednek arra kerékpárral. Szerintem egy 20 collos kerék el is tűnne benne.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Szentendrei út 63

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A III. kerület, Szentendrei út 63. előtti járdán beszakadt nagyméretű fedlapot nem a Társaságunk üzemelteti.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Forgalomtechnikai Igazgatóság

    e...
  • Kelemen Boldizsár hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Kende!
    Köszi az infót.
    (Börtönbe mindegyikkel!)
  • Fónai Kende hozzászólt a bejelentéshez.

    A járdát a Budapest Közút kezeli, akik 29-én megkapták a bejelentést. Esetleg a III. kerületi közterület-felügyeletet érdemes megkérni, hogy kordonozzák el, ha már a Közút nem tette.
  • Kelemen Boldizsár hozzászólt a bejelentéshez.

    Basszus, egy ilyen életveszélyes hibát azonnal kéne kezelni a felelősnek, legalább egy jelzőoszloppal. Mi ez, hogy egy hét múlva sem történt semmi.
    Ilyenkor nem lehet a rendőrségen feljelentést tenni
    ...
  • DIGI válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Kedves Ügyfelünk!

    Köszönjük, hogy az DIGI Kft. ügyfélszolgálatához fordult. "Új bejelentés - JAROKELO-BUDAPEST-00104499" tárgyú elektronikus levele megérkezett hozzánk, melyet [4100106] azonosítószám...
  • Hegymegi-Barakonyi Bálint elküldte az ügyet az illetékesnek: DIGI

  • Hegymegi-Barakonyi Bálint megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Magyar Telekom"-ról "DIGI"-ra.

  • Magyar Telekomverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem Magyar Telekom tulajdonú fedlap. Kollégáink kint jártak a helyszínen, és a mellékelt kábeltáblát látták.
  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "Magyar Telekom"-ra.

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Kátyú"-ról "Közművek"-ra.

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés nevét "Szentendrei út mellett a járdán beszakadt akna fedél"-ról "Szentendrei út mellett a járdán beszakadt aknafedél"-ra.

  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Katona Péter bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Logó vezeték

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: DIGI
    Fodros utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Összefirkálták :)

    Beküldés ideje:
    Beküldte: JKV Zrt.
    Illetékes: DIGI
    Béke tér (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Közműakna-fedél sérült

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: DIGI
    Baross utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  Vissza az oldal tetejére