Válaszra vár

Vasrózsa szobor

A Rózsakert utca 9-nél a vasrózsa szobor tele van graffitivel, kérem, javítsák.

Probléma helyszíne
Budapest XXII. kerület, Budafok-Tétény, Rózsakert u. 9

Hozzászólások

  • Budapest Főváros Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bardócz Csaba!

    Ezúton tájékoztatom, hogy levelét érkeztettük az FPH_KOZP-71571/2022-es érkeztetőszámon és továbbítottuk a Főpolgármesteri Hivatal Városüzemeltetési Főosztálya részére.

    Tiszt
    ...
  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Főváros Önkormányzata

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapest Főváros Önkormányzata"-ra.

  • Szűcs-Zágoni Bella bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Graffiti

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Boglár utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére