Válaszra vár

Kitépődött valamilyen szekrény

A szekrény oldala ki van szakadva a Terv utcai buszmegállóban, a város felé vezető oldalon.

Probléma helyszíne
Budapest XXII. kerület, Budafok-Tétény, Terv utca

Hozzászólások

  • DIGI válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Kedves Ügyfelünk!

    Köszönjük, hogy az DIGI Kft. ügyfélszolgálatához fordult. "Új bejelentés - JAROKELO-BUDAPEST-00104496" tárgyú elektronikus levele megérkezett hozzánk, melyet [4098750] azonosítószám...
  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: DIGI

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "DIGI"-ra.

  • Szűcs-Zágoni Bella bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Összefirkálták :)

    Beküldés ideje:
    Beküldte: JKV Zrt.
    Illetékes: DIGI
    Béke tér (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Közműakna-fedél sérült

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: DIGI
    Baross utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Széttört beton

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: DIGI
    Cirmos sétány (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére