Válaszra vár

Szétesett a lépcső 3

A Savoya Park oldalánál több lépcső bokatörésre alkalmas.
Mindemellett ugyanitt a világítás is több helyen elromlott, a növényzet pedig rendkívül elhanyagolt. Évek óta probléma. Kérem, javítsák. Lehetne kérnem, hogy a jövőben ne én vegyem észre ezeket, hanem önállóan ellenőrizzék ezt önök?

Előzmények:
https://jarokelo.hu/58927
https://jarokelo.hu/92769

Illetékes:
Savoya Park, office@savoyapark.hu

Habár nagyon meglepne, ha válaszolnának, mert ez még sosem történt meg.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Savoya Park

Hozzászólások

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Egyéb szervezet"-ról "Savoya Park"-ra.

  • Ügykezelő Járókelő megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Egyéb"-ról "Járda"-ra.

  • Ügykezelő Járókelő megváltoztatta a bejelentés helyét "C2PQ+9F Budapest, Magyarország (47.43587606, 19.03874274, 16)"-ról "Budapest, Savoya Park, 1116 Magyarország (47.43596315, 19.03881784, 16)"-ra.

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: Savoya Park

  • Sleepy Claus bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    gazos járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Andor utca 2 (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Járhatatlan a járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Laczkó Márton
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Hengermalom út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére