Válaszra vár

Fedél kiáll a járdából

Anonim Járókelő

XIII.Pannónia utca 71 elött a TVNETWORK feliratú fedél kiáll a járdából. Kérem javítani. Köszönöm

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Pannónia u. 71

Hozzászólások

  • DIGI válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Kedves Ügyfelünk!

    Köszönjük, hogy az DIGI Kft. ügyfélszolgálatához fordult. "Új bejelentés - JAROKELO-BUDAPEST-00104489" tárgyú elektronikus levele megérkezett hozzánk, melyet [4098713] azonosítószám...
  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: DIGI

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "DIGI"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére