Megoldásra vár

Kilazult STOP tábla

A Bálna bejáratával szemközti átkelőnél a kerékpárút melletti stoptábla kilazult, dülöngél, elforog. A Fővám tér irányába tartó kerékpárosok piros lámpánál ebbe a táblába kapaszkodnak meg, emiatt balesetveszélyes, ad absurdum az úttestre is kieshet valaki.

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Fővám tér 13

Hozzászólások

  • Járókelő Herta megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    A helyreállításra a szükséges intézkedést megtettük, a megvalósulásig szíves türelmét kérjük.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Forgalomtechnikai Iga
    ...
  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Banu Ferenc bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó poller

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: Budapest Közút
    Mester utca (IX. kerület, Ferencváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Elfordult tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Rózsa Ábel
    Illetékes: Budapest Közút
    Lónyay utca (IX. kerület, Ferencváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Gyalogos átkelő jelző gomb törött

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Üllői út (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére