Megoldásra vár

Leszakadt a lámpa

Tisztelt Budapest Közút!

A III. kerületben a Bécsi úton a Kubik utca kereszteződésénél lévő telek bejáratánál leszakadt a jelzőlámpa. Kérem, szíveskedjenek helyreállítani!

Munkájukat köszönöm!

Tisztelettel:
Fónai Kende

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Bécsi út 343

Hozzászólások

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a III. Bécsi út - Kubik utca csomópontban észlelt, sérült jelzőlámpával kapcsolatos bejelentését.
    A hiba elhárítását megrendeltük.
    Tisztelettel,

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    For...
  • Ügykezelő Járókelő megváltoztatta a bejelentés helyét "Budapest, 10 258, 1037 Magyarország (47.56221595, 19.02368519, 19)"-ról "Budapest, Bécsi út 343, 1037 Magyarország (47.5621353, 19.02384612, 16)"-ra.

  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Fónai Kende bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére