Megoldatlan

Esőérzékelő hiányzik?

FRISSÍTÉS 2023.06.01.:

IX. kerületi Önkormányzat Városüzemeltetési Iroda:

"Ezúton tájékoztatom, hogy a IX. ker. Bakáts tér automata öntözőrendszerére vonatkozó észrevételét továbbítottuk illetékességből az Önkormányzat közterületeit kezelő FESZOFE Nonprofit Kft. részére"

-------------

FRISSÍTÉS: 2022.07.01.
FŐKERT válasza:
"Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett terület nem tartozik Társaságunk kezelésébe, ezért a probléma megoldásában nem vagyunk illetékesek. Javasoljuk, forduljon a kerületi önkormányzathoz."
----------------------

Tisztelt Illetékes!

A kép ma reggel készült, miközben igen tisztességesen esett az eső. Biztos, hogy megfelelően működő esőérzékelő lett beépítve az öntözőrendszerbe? Láttam egy embert egy park széli műszerdobozban dolgozni, akár lehetséges, hogy összefüggés van a két dolog között, de nem biztos.

Kérem a hiba elhárításáról intézkedni szíveskedjenek!

Tisztelettel:
Szelényi Dániel

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Bakáts tér

Hozzászólások

  • Tar Julcsi lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

    Szia!
    Ne haragudj a téves státuszállításért.
    Azokat a bejelentéseket, amelyek 1 évnél régebben kerültek beküldésre, és lezártuk őket, mert megoldásuk több időt vett igénybe, vagy nem jelzett vissza az...
  • Szelényi Dániel hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Adminok! Én nem látom, az illetékes azon válaszát, aminek alapján MEGOLDOTTként le lett zárva az ügy. Ez hol olvasható?
  • Járókelő László lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Az Illetékes válasza alapján.
  • Járókelő Zsófi megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS: 2022.07.01. FŐKERT válasza: "Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett terület nem tartozik Társaságunk kezelésébe, ezért a probléma megoldásában nem vagyunk illetékesek. Javasoljuk, forduljon a kerületi önkormányzathoz." ---------------------- Tisztelt Illetékes! A kép ma reggel készült, miközben igen tisz...

  • Járókelő Zsófi megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megerősítésre vár"-ról "Válaszra vár"-ra.

  • Szelényi Dániel hozzászólt a bejelentéshez.

    Sajnos indirekt megerősítést csak akkor lehetne adni, ha éppen ott és akkor lennék, amikor esik és amikor bekapcsol / nem kapcsol be az öntözőrendszer. DE ha ott lennék és esne az eső és nem kapcsolna...
  • Szelényi Dániel visszajelzésére vár.

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    .
    Ezúton tájékoztatom, hogy a IX. ker. Bakáts tér automata öntözőrendszerére vonatkozó észrevételét továbbítottuk illetékességből az Önkormányzat közterületeit kezelő FESZOFE Nonpr...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Jakab Imola elküldte az ügyet az illetékesnek: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata

  • Szelényi Dániel hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves adminok, itt amájus, ideje lenne az vélelmezett illetékesnél újra kopogtatni, vajon 11 hónap elegendő volt-e a 250 milliós kérdés átgondolására. Köszönöm!
  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia Dániel! Átállítottam, hogy májusban újra kérje a megerősítésedet.
    Bálint
  • Hegymegi-Barakonyi Bálint megváltoztatta a bejelentés állapotát "Kiegészítésre vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Szelényi Dániel hozzászólt a bejelentéshez.

    Sajnos, érthető okokból decemberben ennek a megerősítése lehetetlen, csak a szolgáltató tudná megmondani, hogy mi a helyzet.
  • Szelényi Dániel visszajelzésére vár.

  • R eni megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    A IX. ker. Bakáts téri automata öntözőrendszerre vonatkozó bejelentését illetékességből továbbítottuk az Önkormányzat közterületeit kezelő FESZOFE Nonprofit Kft. részére
    Budapest F...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés leírását "Tisztelt Illetékes! A kép ma reggel készült, miközben igen tisztességesen esett az eső. Biztos, hogy megfelelően működő esőérzékelő lett beépítve az öntözőrendszerbe? Láttam egy embert egy park széli műszerdobozban dolgozni, akár lehetséges, hogy összefüggés van a két dolog között, de nem biztos. Kérem a hib...

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BKM Budapesti Közművek FŐKERT"-ról "IX. kerület Ferencváros Önkormányzata"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett terület nem tartozik Társaságunk kezelésébe, ezért a probléma megoldásában nem vagyunk illetékesek. Javasoljuk, forduljon...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FŐKERT

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "BKM Budapesti Közművek FŐKERT"-ra.

  • Szelényi Dániel bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Feltört rács

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata
    Közraktár utca (IX. kerület, Ferencváros)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Megfáradt szemetes

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Boráros tér (IX. kerület, Ferencváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiszárad faágak több fán

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Mester utca (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére