Válaszra vár

Járhatatlanná vált utcaszakasz

Kérem, metsszék meg a fákat, mert járhatatlanná vált az utca képen látható szakasza (Akó utcától az Erdélyi úti megállóig).

Probléma helyszíne
Budapest XXII. kerület, Budafok-Tétény, Nagytétényi út 356

Hozzászólások

  • B. Anna elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FŐKERT

  • Sweidan Omar bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére