Megoldott

Összefirkált ajtó

A Rákóczi Kert férfi mosdójának ajtaját összefirkálták. Kérem mossák le! Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Rákóczi tér 34

Hozzászólások

  • Á. Laci lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • JKV Zrt. hozzászólt a bejelentéshez.

    Ma jártam arra és letakarították. Megoldott :)
  • Hegymegi-Barakonyi Bálint elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepeli Városgazda

  • Hegymegi-Barakonyi Bálint megváltoztatta a bejelentés leírását "A Rákóczi téri Férfi mosdó ajtaját összefirkálták. Kérem mossák le! Köszönöm!"-ról "A Rákóczi Kert férfi mosdójának ajtaját összefirkálták. Kérem mossák le! Köszönöm!"-ra.

  • Hegymegi-Barakonyi Bálint megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XXI. kerület Csepeli Városgazda"-ra.

  • JKV Zrt. hozzászólt a bejelentéshez.

    igen ott.
  • Otocolobus Manul hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia!
    Pontosan hol van ez a mosdó a Rákóczi kertben?
  • JKV Zrt. hozzászólt a bejelentéshez.

    Erről az ajtóról van szó
  • JKV Zrt. hozzászólt a bejelentéshez.

    Egyébként a WC legbelső ajtaját firkálták össze Már küldhetik az illetékesnek
  • JKV Zrt. hozzászólt a bejelentéshez.

    Pontos helyszín: Rákóczi kert
  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia!
    Kérjük, kommentben vagy emailben a kerdes@jarokelo.hu címre küldött üzenetben add meg a probléma pontos helyszínét, illetve csatolj olyan kép(ek)et, amelye(ke)n a probléma környezete is könnyen
    ...
  • Ügykezelő Járókelő megváltoztatta a bejelentés nevét "Összefirkált ajtó :)"-ról "Összefirkált ajtó"-ra.

  • Ügykezelő Járókelő megváltoztatta a bejelentés állapotát "Feldolgozás alatt"-ról "Kiegészítésre vár"-ra.

  • JKV Zrt. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    G :)

    Beküldés ideje:
    Beküldte: JKV Zrt.
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda
    Béke tér (XXI. kerület, Csepel)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Összefirkálták :)

    Beküldés ideje:
    Beküldte: JKV Zrt.
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda
    Szebeni utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Graffiti

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Boglár utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére