Megoldatlan

Rengeteg bálványfa

A környéken rengeteg bálványfa cseperedik és jelentős számban már fásultak. Igen nagy területet érint. Kérem, hogy az illetékesek mielőbb intézkedjeken az újulatok eltávolításáról és a fásult növények kiírtásáról. Rendkívül gyorsan nőnek és mára már nagyon jelentős a baj!

Probléma helyszíne
Budapest XXII. kerület, Budafok-Tétény, Budafoki elágazás

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy jelenleg nincs olyan szabályozás, amely lehetővé teszi Társaságunk számára, hogy a kifejlődött bálványfákat más eljárás szerint kezeljük...
  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FŐKERT

  • Sleepy Claus bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére