Megoldott

Újpest, Pozsonyi út 2016 04 02

Pozsonyi út 4., gondozatlan parkolók.
Igen az ott homok, csikk, szemét és most már fűcsomók is.
Ez nem a rendszeres takarítás eredménye...
sőt.. ha már ennyi szemét és homok-föld össze tudott gyűlni és már a növények is gyökeret vertek benne.. ahhoz már jó pár hónapra volt szükség.
Újból és újból megkérdezem, hogy nincs elég ember a köztisztaság biztosításához???
Miért nincs, miközben közmunkásokból Dunát lehetne rekeszteni?
Ennek annyira alapnak kellene lennie... és csak kis odafigyelés kellene hozzá. Miért vagyunk képtelenek ilyen egyszerű dologra (is)?
Ez most speciel nem huligánok által szétszórt szemét, ez seprés és karbantartás hiánya.
Szomorú, hogy e téren nincs változás. :-(
Lehet most ki lesz takarítva, de utána egy évig megint rá se néznek...

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, IV. kerület

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Feltakarítva, megoldva!

    (Ezzel a fiatalos lendülettel folytathatnák a munkát! :-) )
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület Újpest Önkormányzata

  • Balogh Roland bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    3
    Megoldásra vár
    3

    Autóalkatrész egy sérült autóról

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Erzsébet utca (IV. kerület, Újpest)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Tele vannak szeméttel a faágak

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Ügető utca (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére