Megoldásra vár

Kidőlt szemetes

A 3. kerületben az Aquincum hotel mögötti területen egy kidőlt szemetes éktelenkedik. A kerületben sok helyen látható ez az elavult típus. Úgy gondolom eljött az idő hogy lecseréljék őket. Köszönöm ha megfontolják.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Lajos u. 160-162

Hozzászólások

  • H B L megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    A 00104462 számú levelére válaszolva tájékoztatjuk, hogy az Ön által említett Budapest, Lajos utca 160-162. sz. alatt található hulladéktároló edény helyreállítását és...
  • III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentését!
    Megkeresését továbbítottuk Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet Városüzemeltetési részlege felé intézkedés céljából.

    Intézkedésig türelmét kérjük!

    T
    ...
  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "III. kerület Óbuda-Békásmegyer Városfejlesztő NKft."-ról "III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata"-ra.

  • III. kerület Óbuda-Békásmegyer Városfejlesztő NKft. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Ez a kérdés nem Városfejlesztési feladatkör, mert nem igényel terveztetést a fejlesztés. Tisztán Városüzemeltetési feladatkör, ezért továbbítottam a Városüzemeltetési Csoportnak.
    h
    ...
  • B. Anna elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Városfejlesztő NKft.

  • B. Anna megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "III. kerület Óbuda-Békásmegyer Városfejlesztő NKft."-ra.

  • Promeneur Bálint bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Hulladék a Szent János utcában

    Beküldés ideje:
    Beküldte: PAd Mariann
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Szent János utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Hiányzó szemetes kuka

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Kaszásdűlő utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére