Megoldatlan

Nagyon magas járda

FRISSÍTÉS 2022.10.26.
Nincs változás. Szeretnék kérni egy újra küldést, köszönöm szépen.

-----

Kedves Csapat,
A János kórház szomszédságában, a Rőzse köz buszmegállóhoz egy legalább 20 cm-es padkán keresztül lehet feljutni. Szeretném kérni az illetékeseket, hogy tegyék a járdát akadálymentessé.
Köszönöm szépen.

Probléma helyszíne
Budapest XII. kerület, Hegyvidék, Diós árok 16c

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • Varga Dóra hozzászólt a bejelentéshez.

    Sajnos nem történt változás.
  • Varga Dóra visszajelzésére vár.

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Varga Dóra hozzászólt a bejelentéshez.

    Az imént néztem meg, nincs változás.
  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés leírását "Kedves Csapat, A János kórház szomszédságában, a Rőzse köz buszmegállóhoz egy legalább 20 cm-es padkán keresztül lehet feljutni. Szeretném kérni az illetékeseket, hogy tegyék a járdát akadálymentessé. Köszönöm szépen."-ról "FRISSÍTÉS 2022.10.26. Nincs változás. Szeretnék kérni egy újra küldést, köszönöm s...

  • Varga Dóra hozzászólt a bejelentéshez.

    Nincs változás. Szeretnék kérni egy újra küldést, köszönöm szépen.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönettel vettük megkeresését, melyet továbbítottam a Városfejlesztési irodára.

    Üdvözlettel:

    Molnár Viktória

    Budapest Főváros XII.kerület Hegyvidéki
    Polgármesteri Hivatal
    Pol
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata"-ra.

  • Varga Dóra bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Magas padka

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Ajtósi Dürer sor (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldatlan
    2
    Megoldatlan
    2

    Közlekedési akadály

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Fehérvári út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére