Válaszra vár

Zöldhulladék és szemét

Kedves Csapat,
Szeretném kérni a képen látható halom elszállítását.
Köszönöm szépen a munkát előre is.

Probléma helyszíne
Budapest XII. kerület, Hegyvidék, Pethényi köz 1

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönettel vettük megkeresését, melyet továbbítottam az illetékes szakirodának.

    Üdvözlettel:

    Molnár Viktória

    Budapest Főváros XII.kerület Hegyvidéki
    Polgármesteri Hivatal
    Polg
    ...
  • B. Anna elküldte az ügyet az illetékesnek: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata

  • B. Anna megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata"-ra.

  • Varga Dóra bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Építési hulladék

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Balázs Mezős
    Illetékes: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata
    Kázmér út (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Szemét a zöldbe szórva

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata
    Böszörményi út (XII. kerület, Hegyvidék)
  Vissza az oldal tetejére