Megoldásra vár

Köztéri csap szivárgás

Anonim Járókelő

Reviczky utcai játszótér mellett egy földbe süllyesztett, szomszédok által locsolásra használt kiállás folyamatosan szivárog, nagy sár van már körülötte, nem tudjuk elzárni.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Huszti út 17

Hozzászólások

  • Jakab Imola megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    A 00104450 számú levelére válaszolva tájékoztatjuk, hogy a bejelentését rögzítettük és haladéktalanul továbbítottuk szerződött partnerünknek.

    Köszönjük a bejelentést!...
  • III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentését!
    Megkeresését továbbítottuk Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet Városüzemeltetési részlege felé intézkedés céljából.

    Intézkedésig türelmét kérjük!

    T
    ...
  • Ügykezelő Járókelő elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Víz

    Beküldés ideje:
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Nagyszombat utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Táborhegyi út folyókarács állapota

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Farkastorki út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Elromlott ivóvíz csap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Huszti Krisztina
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Harrer Pál utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére