Megoldott

Ugron Gábor utca szúrós bokor a járdán

Az Ugron Gábor utca 32. előtt szúrós bokor nőtt rá a járda felére és van, ahol ki is lóg végig egy szúrós ág. A padka mellett szorosan autók parkolnak, csak oldalazva lehet elférni a járdán limbózva.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Ugron Gábor u. 32

Hozzászólások

  • B. Anna lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Nyitrai Zsófia
    környezetvédelmi ügyintéző
    Környezetvédelmi Osztály
    Budapest Főváros XI. kerület Újbudai Polgármesteri Hivatal
    1113 Budapest, Bocskai út 39-41.
    1518 Budapest, Pf. 10
    + 361/372-4645
    ny...
  • Ghira Zsófia elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Németh Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiszáradt,elszáradt fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Csíki-hegyek utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiszáradt fasorok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Gajdov Géza
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    1129-Bogdánfy utca - Neumann János utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    korhadt fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Horváth Kata
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Csíki-hegyek utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére