Válaszra vár

Kopott hiányos szegélyű ismeretlen közmű fedlap

Anonim Járókelő

XIII.Kárpát utca 16 kopott , hiányos szegélyű ismeretlen közmű fedlap. Kérem javítani. Köszönöm

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Kárpát u. 16

Hozzászólások

  • DIGI válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Kedves Ügyfelünk!

    Köszönjük, hogy az DIGI Kft. ügyfélszolgálatához fordult. "Új bejelentés - JAROKELO-BUDAPEST-00104436" tárgyú elektronikus levele megérkezett hozzánk, melyet [4100119] azonosítószám...
  • Hegymegi-Barakonyi Bálint elküldte az ügyet az illetékesnek: DIGI

  • Hegymegi-Barakonyi Bálint megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Magyar Telekom"-ról "DIGI"-ra.

  • Magyar Telekomverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem Magyar Telekom tulajdonú fedlap.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Kedves Bejelentő!
    Sajnáljuk, hogy problémát tapasztaltál szolgáltatásainkban, elnézésedet kérjük. Tájékoztatunk, hogy az általad tett bejelentésre vonatkozó információkat hibakezelő rends
    ...
  • Török Vazul elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Fedél kiáll a járdából

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: DIGI
    Pannónia utca (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    6
    Válaszra vár
    6

    Megsüllyedt fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: DIGI
    Kárpát utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére