Megoldásra vár

Az oszlopon mindenfelé elfordultak a táblák

Kérem szíves visszaforgatásukat és rögzítésüket olyan állapotban.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Akác köz 1

Hozzászólások

  • Tisztelt Bejelentő!

    A jelzőtáblák helyreállítására a szükséges intézkedést megtettük, szíves türelmét kérjük a megvalósulásig.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Forgalomtechnikai Igazgatóság
    [Leírás
    ...
  • Dr Kardos Angelika megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelt Bejelentő!

    A jelzőtáblák helyreállítására a szükséges intézkedést megtettük, szíves türelmét kérjük a megvalósulásig.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Forgalomtechnikai Igazgatóság
    [Leír
    ...
  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Rózsa Géza bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére