Válaszra vár

Gyalogátkelőhely kérése

Illatos út 38. alatt található a Dél-pesti üzleti Park hátsó bejárata amelyet nagyon sok dolgozó használ. Sok esetben életveszélyes itt átkelni az úton mivel semmilyen jelzés nincs a járműveknek így nagysebességgel haladnak.
Jól jönne egy zebra vagy legalább egy sárgán villogó gyalogosra figyelmeztetó lámpa.

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Illatos út 38

Hozzászólások

  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Vincze Tamás bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére