Megoldott

Szentlőrinci úti járda

FRISSÍTÉS 2022. 09. 30.

Soroksár Önkormányzatának válasza:
"A tárgyban jelzett ügy, bár valamilyen okból kifolyólag 2022.szeptember 5-én Önkormányzatunkhoz került Önöktől, nem hozzánk tartozik.
Ugyan ezen területről, ugyan ezen problémával már megkerestek bennünket, mely során -bár ismétlem; nem hozzánk tartozik a terület- segítettem felkeresni a zöldsáv kezelőjét, mely a XX. kerület Önkormányzata.
Az a bejelentés már a "Megoldott" státuszt is megkapta jó ideje, ezért javaslom (minek okán a két Járókelő bejelentés ugyan azt az ügyet tartalmazza) hogy ezen bejelentés is kapjon "Megoldott" státuszt.
Remélem segítségükre lehettem."

A kapcsolódó ügy: https://jarokelo.hu/citizen/reports/view?id=106634
---

FRISSÍTÉS: 2022.09.05.
Magyar Közút válasza:
"Köszönettel vettük Pest Megyei Igazgatóságunkhoz elektronikus úton érkezett bejelentését, melyre az alábbi közútkezelői tájékoztatást adjuk.

Az Ön által megjelölt terület nem Társaságunk illetékessége."
------------------------
FRISSÍTÉS 2022.09.02.

Auchan válasza:
"Köszönettel megkaptuk 2022.08.06.án e-mailben küldött levelét.Az említett útszakaszt megvizsgáltuk és jeleztük az áruház karbantartási részlegének,akik azt a választ adták, hogy ez a rész a Magyar Közút Zrt.-hez tartozik,az ő feladatuk a javítás is."

---

Ismét bejelentem a szentlőrinci úti, autószalon előtti járdát, bár a tavalyi bogáncs is vígan virágzik, hízik, terebélyesedik. Hátha egyszer! Budán annyi szép dolgot műveltek, egyszer talán ide is eljuttok! ????

Probléma helyszíne
Budapest XXIII. kerület, Soroksár, 195853/9 h

Hozzászólások

  • H B L lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • XX. kerületi Önkormányzat Városgazdálkodási Osztályverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!
    Tájékoztatom, hogy a terület rendezése 2022. augusztus hónapban megtörtént.
    A területet a továbbiakban ismételten ellenőrizzük.
    Tisztelettel:
    Budapest Főváros XX. ker. Polgármester...
  • Ládi Anna elküldte az ügyet az illetékesnek: XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata

  • Ládi Anna megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XXIII. kerület Soroksár Önkormányzata"-ról "XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata"-ra.

  • Ládi Anna megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS 2022. 09. 30. Soroksár Önkormányzatának válasza: "A tárgyban jelzett ügy, bár valamilyen okból kifolyólag 2022.szeptember 5-én Önkormányzatunkhoz került Önöktől, nem hozzánk tartozik. Ugyan ezen területről, ugyan ezen problémával már megkerestek bennünket, mely során -bár ismétlem; nem hozzánk tartozik a...

  • Ládi Anna megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS: 2022.09.05. Magyar Közút válasza: "Köszönettel vettük Pest Megyei Igazgatóságunkhoz elektronikus úton érkezett bejelentését, melyre az alábbi közútkezelői tájékoztatást adjuk. Az Ön által megjelölt terület nem Társaságunk illetékessége." ------------------------ FRISSÍTÉS 2022.09.02. Auchan válasza: ...

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő.hu Munkatársak!

    A tárgyban jelzett ügy, bár valamilyen okból kifolyólag 2022.szeptember 5-én Önkormányzatunkhoz került Önöktől, nem hozzánk tartozik.
    Ugyan ezen területről, ugyan ez
    ...
  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: XXIII. kerület Soroksár Önkormányzata

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Magyar Közút"-ról "XXIII. kerület Soroksár Önkormányzata"-ra.

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS 2022.09.02. Auchan válasza: "Köszönettel megkaptuk 2022.08.06.án e-mailben küldött levelét.Az említett útszakaszt megvizsgáltuk és jeleztük az áruház karbantartási részlegének,akik azt a választ adták, hogy ez a rész a Magyar Közút Zrt.-hez tartozik,az ő feladatuk a javítás is." --- Ismét bejelentem a...

  • Magyar Közút (Szentendre) válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    Köszönettel vettük Pest Megyei Igazgatóságunkhoz elektronikus úton érkezett bejelentését, melyre az alábbi közútkezelői tájékoztatást adjuk.

    Az Ön által megjelölt terület nem Társa
    ...
  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Közút

  • g g megváltoztatta a bejelentés leírását "Ismét bejelentem a szentlőrinci úti, autószalon előtti járdát, bár a tavalyi bogáncs is vígan virágzik, hízik, terebélyesedik. Hátha egyszer! Budán annyi szép dolgot műveltek, egyszer talán ide is eljuttok! ????"-ról "FRISSÍTÉS 2022.09.02. Auchan válasza: "Köszönettel megkaptuk 2022.08.06.án e-mailben küldött levelét.Az em...

  • g g megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Auchan"-ról "Magyar Közút"-ra.

  • Auchan válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bardócz Csaba!

    Köszönettel megkaptuk 2022.08.06.án e-mailben küldött levelét.Az említett útszakaszt megvizsgáltuk és jeleztük az áruház karbantartási részlegének,akik azt a választ adták, h
    ...
  • Auchan válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Levélíró!...
  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: Auchan

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Auchan"-ra.

  • Simon Henriette bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Járhatatlan már a járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Boglár utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Teljesen járhatatlan a járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Boglár utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére