Válaszra vár

Gazos oszlopok (idén is)

Az oszlopokból kinővő gazok már fásulnak a Döbrentei térnél. Előző évben itt annyira kizöldültek az oszlopok, hogy komoly akadályt képeztek az egyébként is szűkös szakaszon. Kérem, idén még szakszerűbben semmisítsék meg, hogy a jövőben már ne tudjon hasonló problémákat okozni.
EuroVelo-6, Szent Gellért rpt., Rudas Gyógyfürdő megálló
Köszönöm szépen!

Előzmény:
https://jarokelo.hu/79800

Probléma helyszíne
Budapest I. kerület, Várkerület, Döbrentei tér 16

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Dr Kardos Angelika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BKK Budapesti Közlekedési Központ"-ról "Budapesti Közművek FKF"-ra.

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0028020-001/2022/0038
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00104396

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Nagyon köszönjük megkeresését. A BKV Zrt. hivatalos állásfoglalásában arról tájékoztatja, hog
    ...
  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Sleepy Claus bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Zöldhulladék és szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Lotz Károly utca (II. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elszáradt fenyőfák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Ádám Kiss
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Szent László utca (XXIII. kerület, Soroksár)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Gaz nő a műfűben

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Széll Kálmán tér (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére